4 pokoje
160.00 m²
2 681,25 zł/m2
MDN-DS-567
oblicz.rate.kredytu

429 000 zł

Dom na sprzedaż
Oferta na wyłączność

szczegoly.oferty

Symbol oferty MDN-DS-567
Powierzchnia 160,00 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 130,00 m²
Powierzchnia działki [m2] 624 m²
Liczba pokoi 4
Rodzaj domu wolnostojący
Technologia budowlana murowana
Standard
Wymiary działki 25/25 m
Okna stare drewniane
Instalacje niewymienione
Balkon jest
Liczba balkonów 1

Właściciel
licencja: 8542

napisz.wiadomosc 15 ofert

opis.nieruchomosci

ŻYWIEC - BARDZO DOBRA LOKALIZACJA - ATRAKCYJNA OFERTA

Działka budowlana o powierzchni 624 m2, zlokalizowana w Żywcu, zabudowana budynkiem mieszkalnym. Budynek o powierzchni użytkowej około 150 m2, parterowy z użytkowym poddaszem, w całości podpiwniczony, murowany, kryty blachą trapezową. Stan techniczny dobry, standard niski - budynek do remontu. Budynek o bardzo dużym potencjale i dużych możliwościach adaptacyjnych. Media: prąd, wodociąg, kanalizacja, gaz. Układ pomieszczeń: Parter: wiatrołap, przedpokój, kuchnia, dwa pokoje, łazienka i spiżarnia. Poddasze: dwa pokoje i strych. Piwnica: kotłownia i pomieszczenia gospodarcze. Dodatkowo na działce znajduje się nowa altana i budynek gospodarczy. Całość działki ogrodzona i zagospodarowana. Oferowany budynek stanowi solidną bazę do remontu i wykończenie według własnych potrzeb. Dużym atutem jest niewątpliwie lokalizacja oraz bardzo dobra komunikacja z drogą ekspresową Bielsko-Biała - Zwardoń. Bezpośrednie sąsiedztwo to zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Zapraszamy na prezentację.