1 pokoj
85.00 m²
7 647,06 zł/m2
MDN-DS-538
oblicz.rate.kredytu

650 000 zł

Dom na sprzedaż

szczegoly.oferty

Symbol oferty MDN-DS-538
Powierzchnia 85,00 m²
Powierzchnia działki [m2] 143 m²
Liczba pokoi 1
Pomieszczenia
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z jadalnią
Typ łazienki razem z wc
Michała Podkulski

Michała Podkulski

Właściciel
licencja: 8542

napisz.wiadomosc 8 ofert

opis.nieruchomosci

Niewielka kamienica w ścisłym centrum miasta o powierzchni użytkowej około 85 m2, posadowiona na działce o powierzchni 143 m2. Budynek obecnie parterowy, murowany z cegły, częściowo podpiwniczony. Dla przedmiotowej nieruchomości wydane jest pozwolenie na nadbudowę. Przewidziana powierzchnia budynku po nadbudowie, to 243 m2, rozłożona na trzech kondygnacjach. Bardzo atrakcyjna lokalizacja w odległości około 200 m od rynku. Możliwe wykorzystanie zarówno komercyjne jak również mieszkaniowe. Media: prąd, kanalizacja, wodociąg, ogrzewanie miejskie. W bliskim sąsiedztwie przystanki komunikacji, szkoły, sklepy, galerie handlowe. Oferta godna polecenia. Dobra inwestycja. Zapraszamy na prezentację. Szczegóły ofert dostępne w biurze.

*** SPRAWDZONA OFERTA - PEWNY ZAKUP - GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA ***